Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aç kalmadan zayıflama formülleri

Ana Sayfa » GÜZELLİK » Aç kalmadan zayıflama formülleri
Aç kalmadan zayıflama formülleri

Püf noktası

Bedeninizi doyuran yiyecekler ruhunuzu, ruhunuzu doyuran yiyecekler ise bedeninizi doyurmalı. Aç kalınarak yapılan yiyecekler, tekrar geri alınacak kiloların en büyük habercisidir. Bedensel açlık önce bedensel yıpranmaya, sonra ruhsal yıpranmaya sebep oluyor.

Diyet listelerinden kurtulun

Bu zamana kadar size mahrumiyet yaşatan tüm diyet listelerinden kurtulun. Bedeniniz de, ruhunuz da yaşadığınız açlıktan mutsuz olur. Bütün bu mutsuzluktan kurtulmak için doya doya zayıflamaya karar verin.

Sevdiğiniz yiyecekleri tüketin

En sevdiğiniz yiyeceklerin bir listesini hazırlayın. Yiyeceklerdeki sevgi imajının bedeninizde ve ruhunuzda yaratacağı doyum, hedef kilonuza ulaşmak adına atılacak en önemli adımların başında gelir.

Not alın

Gün içinde açlık hissettiğiniz saatleri not alın. Bu saatler bedenen ve ruhen farkındalıklarınızın arttığı saatlerdir. Beslenme programınızı planlarken zaman yönetimi önemli bir kriterdir.

Sürekli tartılmaktan vazgeçin

Güne tartılarak başlamak takıntısından kurtulun. Ruhunuzda daha fazla ağırlık oluşmasına yol açar.

Sağlıklı ve yeni lezzetler deneyin

Sağlık mutfakta başlar. Sağlığınız için mutfağınızda keyif verici, lezzetli yemekler hazırlayın. Yemek pişirme yöntemlerinizi gözden geçirin.

Plan yapın

Tabaktaki yemeğin farkına varın ve keyfini çıkarın. Yoğun ve yorucu saatlerde ise, bedeninize en sağlıklı şekilde besin tüketmeye yöneltin.

Gerçekçi hedefler belirleyin

Hayal ettiğiniz kilo ile gerçekler arasındaki doğruluğu iyi düşünün. Gerçekçi olmayan kilo hedefleri, ruhsal olarak sizi yıpratır.

Zaman planlaması yapın

İdeal kilonuza ulaşmak için zaman planlaması yapmak, yiyerek zayıflamanın altın kuralıdır. Süreci ne kadar pozitif karşılar ve sabırlı olursanız, bedeniniz sizi o derece ödüllendirir.

Besinleri iyi tanıyın

Besinleri tanıdığınız takdirde, onlara sadece yiyecek olarak bakmaz, bilinçlenirsiniz. Diyet sonunda artık kendi bedeninizin diyetisyeni olursunuz.

Aç kalmadan zayıflama formüllerini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Evde kilo verdiren kolay yöntemler

Maydanoz kürü zayıflama tarifi

Kilo vermeye yardımcı harika besinler

Aç kalmadan zayıflama formülleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yaşlanma karşıtı 17 muhteşem besin! İlkbahar sokak modasını yakından takip edin! Sağlık için faydalı 10 süper baharat Evde doğal saç bakımı için öneriler Kova burcu erkeği nelerden hoşlanır? Yay dolunayı burçları nasıl etkileyecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır