Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Astrolog Neşe’den Boğa ve Yay burcu uyumu

Ana Sayfa » ASTROLOJİ » Astrolog Neşe’den Boğa ve Yay burcu uyumu
Astrolog Neşe’den Boğa ve Yay burcu uyumu

askveiliskiler

Astrolog Neşe, Boğa ve Yay burcu arasındaki uyumu ve dikkat edilmesi gereken noktaları yazdı. Çevrenizle daha keyifli ve sevgi dolu bağlar kurmak için astrolojinin rehber gücünden faydalanabilirsiniz.

Dürüst olan yay burçları, boğalarla bu konuda iyi anlaşır. Çünkü boğalar, hayatlarına giren herkesin dürüst olmasını bekler. Yay burcunun patavatsızlığı bazen dürüstlüğünün önüne geçerek kalp kırabilir. Fakat boğa burçları böyle durumlarda sağlamdır ve incinmezler. Bu nedenle yayın birçok konuda dürüst davranması ve ağzına geleni söylemesi boğaların işine gelir. Boğalar genel olarak duygularını içine atar ve iç dünyasında yaşar. Hassas konuları ortalıkta konuşmayı sevmeyen boğalar, açık olma konusunda biraz sıkıntı çeker. Burçlar ve özellikleri mutlaka göz önüne alınmalıdır.

Boğa burcunun böylesine içine kapanık olması yay burcunu kötü etkiler. Yay, boğanın böyle zamanlarda içinden pazarlıklı olduğunu düşünebilir. Eğer yay boğaya bu konuda konuşursa boğalar iyice içine kapanacak ve olay içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Bu nedenle yay burçlarının boğaların üzerine gitmemesi ve anlaşmazlıkların olduğu noktalarda olayları oluruna bırakmaları gerekir. Böylece hem boğalar hem de yaylar düşünebilir ve daha sağlıklı kararlar alabilir.

Yay burçları filozof bir yapıya sahiptir. Tüm olaylara hakimdirler ve fikirlerini değiştirmek zordur. Diğer insanlara akıl vermeyi ve bir şeyler öğretmeyi seveler. Boğalar ise her zaman açık görüşlüdür ve iyi şeyler öğrenmeye açıktır. Yayın bazen “çok bilmişlik” taslaması boğanın canını sıksa da bu anlaşmazlık çok büyük olmayacaktır. Eninde sonunda vermeyi seven yay, boğa ile anlaşmanın bir yolunu bulacaktır. Yay burçları ilişkileri boyunca beraber oldukları insanların vizyonunu genişletirler. Onların problemlerini çözüp rahatlatırlar. Yayın bu davranışı boğanın hoşuna gidecek ve tıkandıkları yerlerde yaydan yardım almak onu mutlu edecektir.

Pozitif bir görüş açısı olan yaylar, lükse ve pahalı şeylere çok düşkün değildir. Fakat boğa burçları için lükse tapar diyebiliriz. Boğalar her zaman rahat olmayı ve pahalı hediyeleri sever. Boğanın bu kadar lükse düşkün olması yay burcunu rahatsız edebilir. Ağzına geleni söyleyen yaylar bazı konularda boğaları üzse de daha sonra durumu toparlarlar. Çünkü kendileri de söylediklerinden büyük pişmanlık duyarlar. Boğa ve yay uyumu biraz zor görünse de bu ikili eğer birbirlerine aşıklarsa, zorlukların üstesinden gelebilir ve birbirlerini dinleyerek mutluluğu bulabilirler.

Astrolog Neşe’den Boğa ve Yay burcu uyumu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Koç Burcu Ekim 2021

Koç Burcu Ekim 2021 04 Ekim 2021

Boğa Burcu Ekim 2021

Boğa Burcu Ekim 2021 04 Ekim 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kasım terazi burcu yorumları 2017 Üzüm çekirdeği yağının 10 süper faydası Sonbahar detoksu beşinci gün listesi Yengeç Burcu Ekim 2021 Doğal yağ yakıcı tarif ile zayıflayın! Hangi burçla anlaşabiliyorsunuz?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır