Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

En Trend İş Fikirleri

Ana Sayfa » FİNANS » En Trend İş Fikirleri
En Trend İş Fikirleri

En trend iş fikirleri yazımızda son dönemlerin en ilginç, en dikkat çekici ve yine ilginç bir şekilde tercih edilen iş fikirlerinden bahsetmek istiyoruz. Ancak bu yazımızda baz alacağımız, aslında tüm dünya üzerindeki trend işler olacak! Öyle ki; son dönemlerde değişen hayat şartları ve gelişen dünya yenilikleri ile beraber iş hayatı ve getirileri de farklı bir ivme kazandı.

Eskinin işlerine talep çok azalırken yeni yeni yükselen iş pazarları ve yeni yeni büyüyen endüstriler var karşımızda. Dolayısıyla dünya üzerinde farklı farklı ırkların da bu zincire katılması, çok enteresan iş alternatiflerini ortaya çıkarmış durumda. Bunlar arasında sayabileceğimiz dünya üzerinde farklı bölgelerden kendine çıkış noktası bulmuş en trend iş fikirleri arasında şunlar sıralanabilir:

Foap Uygulaması

Vites İş Sitesi

Nissan İle “Turn On/Elektriği Aç” Yarışması

Terra Kampanyası

PleaseBringme Sitesi İle Turist Sistemi

Mclerk İle Telefon Kredisi Kazanma

Foap Uygulaması

Foap uygulaması en trend iş fikri arasında yer alıyor. Foap, aslında Iphone tarafından tasarlanan bir uygulama. Bu uygulama kullanıcıları, çekmiş oldukları fotoğraflar sayesinde para kazanabiliyor. Uygulamaya üye olan kişiler, çektiği resimleri kategorize edilip etiketlenen bir sistemde satışa sunömuş oluyor. Bu resimler ise 10 USD karşılığında satışa çıkıyor ve satış için Foap Market içine yükleniyor. Satılmış olan her resim için kullanıcı paranın yarısı kadar bir kazanç sağlıyor.

 

Vites İş Sitesi

Vites iş sitesi, aslında hizmet vermek isteyenler ile hizmet almak isteyenleri bir araya getiren bir sistemin temel aldığı bir site! Ve son dönemlerinden en trend iş fikirleri arasında bulunmakta. Bir Japon buluşu olarak tasarlanmış bu sitede bir işi yaptırmayı isteyen kişiler ile o işi yapabilecek beceri, uzmanlık ve zamana sahip olan kişiler buluşuyor. Kullanıcılar, bu sitede Facebook hesapları vasıtasıyla hesap oluşturabiliyorlar ve verecekleri hizmetleri sıralıyorlar. Bu anlamda dikkatini çeken herhangi bir hizmet veya işle karşılaşan kullanıcı ise dış tedarik butonuna basıyor. Ayrıca Vites sitesi, aracı olduğu her iş için de 1 USD kadar bir ücret almış oluyor. İşi yapan taraf, işin bittiğini beyan ettiğinde ise ödeme PayPal sistemi üzerinden aktarılıyor.

Terra Kampanyası

Terra kampanyası dünya üzerinde dikkat çeken trend iş fikirleri içerisinde anılıyor. Tam anlamıyla bir işten bahsetmesek de belli bir görevin yerine getirilmesinin ardından bir getirisi olan, bir kazanım sağlayan bir sistemden bahsediyoruz, denilebilir. Bu görev ise hayvan sahiplerini ilgilendiriyor. Meksikalı internet sağlayıcısı olan Terra, köpek besleyenleri, hayvanlarının yaptığı tuvaletleri temizleme noktasında teşvik etmeyi amaçlamış. Bunun için de reklam ajansı olan DDB Mexico ile beraber ortak şekilde bir kampanya başlatmıştır. Köpeğinin tuvaletini, bu iş için özel olarak yapılmış kutulara koyan köpek sahibi kişiler, ücretsiz bir şekilde wifi kredisi kazanmış oluyorlar. Bu görev için hazırlanmış özel kutular ise Mexico City isimli parkta bulunmaktadır.

En Trend İş Fikirleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Evde Para Kazanma Katalog ve Paketleme Facebook Grupları Burçların ilginç takıntılarını biliyor musunuz? Youtube Sıralama Yükseltme Yay Burcu Ekim 2021 Karniyol Bal Arıları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır