Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Erkekler neden ilgisiz davranır?

Ana Sayfa » İLİŞKİLER » Erkekler neden ilgisiz davranır?
Erkekler neden ilgisiz davranır?

Birlikte harika bir akşam geçirdiniz, sizi arayacağını söyledi ancak ses yok! Düşünüp duruyorsunuz, acaba, erkekler neden ilgisiz davranır? “Yüksek Topuklar” ekibi olarak erkeklerin dünyasına ajanlık yaptık ve bu büyük çocukların neden ilgisiz davrandıklarını öğrendik.

Erkekleri tanımak ve oyunu kurallarına göre oynamak için sonraki butonu veya fotoğrafların üzerine tıklayıp özel haberimizi okuyun!

Erkeklerin başka seçenekleri olmasa bile kadınların, onlardan başka kadınları seçebileceklerini düşünmelerini isterler. Bu nedenle abartırlar. Bunu, kendilerini kadınlara daha cazip göstermek için yaparlar.

Erkekler, bir kadının kendi üzerinde kontrole sahip olduğunu kendilerine itiraf etmek istemezler. Kadınların, erkekleri bu kadar etkilediklerini düşünmek egolarını sarsar.

İlişkinin yeni başladığı zamanlarda sizi aramaz, çünkü çok hevesli görünmek istemez.

Aslında erkekler de kadınlar kadar duygusaldır. Bunu göstermezler çünkü toplum erkeklerden bunun beklenmediğini söyler. ‘Erkekler ağlamaz’ şarkısını hatırlayınca, durumu daha iyi anlayabilirsiniz.

Kadının, erkeği umursamıyor görünmesi onu korkutabilir. Ya çekip giderse ve bana ilgi göstermezse diye düşünür ve bu durum onun egosunu zedeler. Bu sebeple makul ölçüde umursandığını bilmek ister.

Erkek, bir kadına gerçekten bayılırsa çoğu kez bunu saklamaya çalışır. Çok az erkek bunu itiraf eder ve bir kadının önünde ağlar.

Kadınların ilgisini çekmek için erkekler kasıntı davranır, çünkü kadınların onları beğenmesini isterler ve çok hevesli görünüp kadının gözündeki değerini düşürmek istemez.

Erkekler sevişmeye daha çok ihtiyaç duyarlar. Erkekler, cinsel güdülerinin kontrolü altındayken, kadınlar cinsel güdülerini kontrol altına alırlar.

erkegi-elde-tut

Erkekler neden ilgisiz davranır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sivilce izleri nasıl yok edilir? İlişkiyi canlandırmanın 5 etkili yolu Trendyol yılbaşı için parti koleksiyonu tasarladı! Bal Arılarında Toplu ve Bireysel Bağışıklık Yağ yakımını hızlandıran kahve tarifi Boyalı saçlar için bakım önerileri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır