Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Göbek eritmeye yardımcı jel çıktı!

Ana Sayfa » GÜZELLİK » Göbek eritmeye yardımcı jel çıktı!
Göbek eritmeye yardımcı jel çıktı!

Özellikle kadınlarda kilolar daha çok bel ve karın bölgesinde toplanır ve bu bölge daha kolay deformasyona uğrar. Bu da oldukça can sıkıcı bir durumdur.

Evde göbek eritmeye yardımcı jelden faydalanıp daha düz bir karın ve ince bir bele sahip olabilirsiniz. Sadece eczanelerde satışa sunulan Elancyl, yeni formülüyle hayalinizdeki vücuda ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

Elancyl Slim Design Ventre Plat, özellikle karın bölgesinde düzleşme ve toparlanma sağlarken, selülitleri azaltmaya yardımcı bir kremdir. İnceltici ve ödem atıcı özelliği, silüeti düzeltmeye yardımcı olur. Vücudun doğal bioritmine uygun olarak, sabahları yağ yakmaya, geceleri ise yağ depolanmasını bloke etmeye yardımcı olur. Yeni, hafif ve kolayca emilen yapısıyla uygulamadan hemen sonra giyinmeye olanak sağlar.

Elancyl Slim Design Ventre Plat ile daha ince bir bel ve sıkı bir karın için korse etkisi sağlayabilirsiniz. Hoş kokusu ile de güne daha ferah başlamanıza yardımcı olur.

Elancyl Slim Design Ventre Plat, karın ve bel bölgesindeki en inatçı selülitlere karşı etki sağlar. Vücudun doğal bioritmine uygun olarak, sabahları yağ yakmaya, geceleri ise yağ depolanmasını bloke etmeye yardımcı olur. Formülündeki eşsiz Cecropia, Kafein ve PCA kolajen liflerini yeniden düzenleyerek en inatçı selülitler de dahil her türlü yağın yakılmasında etkilidir. İnceltici ve ödem atıcı özelliği, portakal kabuğu görünümünü azaltmaya ve silüeti düzeltmeye yardımcı olur. Bel ve karın bölgesindeki selülit görünümünün azalmasına yardımcı olurken içeriğinde bulunan pidolik asit sayesinde korse etkisi yaratır, vücudu sıkılaştırır.

Sabahları tek uygulamayla 24 saatlik etki

Her sabah uygulamadan önce cildinizi hazırlamak, kan dolaşımını hızlandırmak için önce sağa sonra sola doğru masaj yapın. Daha sonra saat yönünde dairesel hareketlerle jeli uygulayın. Tüm ürün emilene kadar iki elinizi kullanarak parmaklarınızla masaj yapın. Sabahları bir tek uygulamayla aktif maddelerin nüfuzu 24 saat devam eder.

Elancyl Slim Design Ventre Plat Eczane Satış Fiyatı: 150 ml 129 TL

Göbek eritmeye yardımcı jel çıktı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ev yapımı bayramlık lokum tarifi Kantaron yağının şaşırtıcı faydaları Cildi gençleştiren 10 süper besin Doğal cilt maskesi tarifleri Cilt lekelerini gizlemek için tavsiyeler Yeni yılda daha mutlu olmanın yolları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır