Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hangi elbiseye hangi makyaj gider?

Ana Sayfa » GÜZELLİK » Hangi elbiseye hangi makyaj gider?
Hangi elbiseye hangi makyaj gider?

Zarif, güzel ve asil bir duruş sergilemek istiyorsanız, elbisenizden makyajınıza kadar tüm detaylar dengeli bir bütünlük oluşturmalıdır. ‘Yüksek Topuklar’ olarak biz, size yardımcı fikirler sunuyoruz ve hangi elbiseye hangi makyaj gider; açıklıyoruz.

Koyu renk elbiseye göre makyaj

Eğer siyah, lacivert gibi koyu tonlarda bir renk elbise giyecekseniz, sakin bir göz makyajı uygulamalısınız. Yumuşak ve metalik renkler kullanırsanız, dudaklarınızda koyu renk bir rujla feminen bir görüntü yaratabilirsiniz. Göz makyajınızın doğala yakın olması vurguyu dudaklarınıza çeker.

Taşlı elbiseye göre makyaj

Eğer üstü taşlarla döşenmiş bir elbise giyecekseniz, gözünüzde taşların tonunda bir ışıltı kullanabilirsiniz. Yüzünüzde o taşların renklerinin yansımalarını görebilirsiniz. Elbette hepsi birer ışıltı olarak, yansıma gibi durmalılar.

Dantel elbiseye göre makyaj

Eğer dantelli bir elbise giyecekseniz, yumuşak bir makyaj tercih edin. Dantelin görüntü olarak yoğunluğu olduğundan, yüzünüzde ağır makyaj göz yorucu olacaktır. Hatları iyi belirlenmiş, düzgün bir cilt kapatıcısı ile pürüzsüzleştirilmiş yüzünüze, doğru tonlarda allık uygulamasıyla hafif bir makyaj yapın.

Pullu veya parlak elbiseye göre makyaj

Eğer ışıltılı bir elbiseniz varsa, makyaj seçeneklerinizi biraz daha genişletebilirsiniz. Gözlerinize de biraz ışıltı ekleyebilir ve kalın bir kalem çekerek gözleri belirginleştirebilirsiniz. Yüzün geri kalanı için daha hafif tonlar kullanarak, elbise ve gözler arasında uyumu yakalayabilirsiniz.

Beyaz elbiseye göre makyaj

Eğer beyaz bir elbise tercih edeceksiniz, dudaklarınızda keskin renklerle kontrast yaratmalısınız. Minimalist bir makyajla, bütün dikkati elbisenize çekebilirsiniz. Gözlerde hafif gölgeler ve vurucu bir leke olarak dudakları kullanabilirsiniz

Yeşil elbiseye göre makyaj

Eğer yeşil gibi iddialı bir elbise giyiyorsanız, yüzünüzde ağır bir makyajdan kaçınmalısınız. Elbisenizin güzelliğini göz kapağınıza süreceğiniz yoğun yeşillerle boğmak yerine, yüzünüzde hafif tonlarda bir makyaj kullanıp, güzelliğinizi elbisenize bırakabilirsiniz. Sadece hafif bir yeşil gölge ile standart bir makyaj uygulamak daha başarılı olacaktır.

Kırmızı elbiseye göre makyaj

Kırmızı bir elbise oldukça seksidir. Ancak bu seksiliği korumanın ve yüzünüzde de devam ettirmenin iki yolu var. Birincisi ağır bir göz makyajı yapar ve yüzün geri kalanını soft bırakırsınız; ikincisi hafif ve bol rimelli bir göz makyajı yapar, elbisenin renginde ruj kullanarak uyumu sağlarsınız.

Gümüş elbiseye göre makyaj

Eğer gümüş ve gri tonlarda bir elbise giyecekseniz, dumanlı göz makyajı sizin için en iyi seçim olacaktır. Dudaklarınızı sade bir tonla veya sadece parlatıcıyla renklendirip, gözlerinizde o büyülü havayı yaratabilirsiniz.

Hangi elbiseye hangi makyaj gider, öğrendiniz. Doğal makyajın püf noktalarını öğrenmek için aşağıdaki fotoğrafa tıklayın!

Makyaj

Hangi elbiseye hangi makyaj gider? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

En iyi 10 makyaj temizleyici Diyet ile 10 kilo vermek mümkün mü? Erkekler bu davranışlardan hoşlanmıyor! Evde mükemmel manikür nasıl yapılır? Sivilce izleri nasıl yok edilir? Hayır demenin 5 kolay yolu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır