Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kolay ve sade topuz nasıl yapılır?

Ana Sayfa » GÜZELLİK » Kolay ve sade topuz nasıl yapılır?
Kolay ve sade topuz nasıl yapılır?

Öncelikle aklınızda tutmanız gereken, topuz modellerinde en sade olan en iyisidir. Şatafatlı bir saç modeli güzelliğinizin yok olmasına neden olabilir. Peki, sade ve kolay topuz nasıl yapılır? ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak sizlere topuz yapımını gösteriyoruz.

Klasik tarzda sade bir topuz oldukça zarif ve şık görünmenizi sağlar. Ayrıca çektirdiğiniz resimlere yıllar sonra bile baksanız, demode kalmazsınız.

Yüksek topuzlar, kafanızda bir kuş yuvası var gibi rahatsız eder. Topuz yaparken dengeli bir görünümde olmasına ve yüzünüze uymasına dikkat edin.

Saçınızda boya veya röfle varsa, diplerinin görünmediğinden kesinlikle emin olun.

En önemli ayrıntılardan biri, üzerinizi giyerken kafanızdan geçirmek zorunda kalmayacağınız bir kıyafet giyin. Yeni yapılmış saçınızın bozulmasını istemezsiniz.

Postiş kullanmak önemli ve dikkat isteyen bir iştir. Kısa veya sönük saçlı biriyseniz, postiş kullanmadan önce, saçınızın rengi, tipi ve yapısıyla kusursuz uyum sağlayacağından emin olmalısınız.

İşte iki farklı ve kolay topuz yapımı

Kolay ve sade topuz nasıl yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kalıcı kaş kontürü hakkında bilgiler Chia tohumu ile çilekli smoothie tarifi Sivilce izleri nasıl geçer? Makyajınızı temizlerken bunlara dikkat edin! Kendini sevmen için 5 tavsiyemiz var! Göz altı morlukları için evde çözüm önerileri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır