Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yengeç burcu erkeği hakkında her şey!

Ana Sayfa » ASTROLOJİ » Yengeç burcu erkeği hakkında her şey!
Yengeç burcu erkeği hakkında her şey!

Yengeç erkeğinden hoşlanıyorsanız, onu daha yakından tanımak için astrolojiden faydalanabilirsiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak sizlere, Yengeç burcu erkeğinin aşk hayatı, cinsel hayatı ve hoşlandığı kadınlar hakkında bilgiler veriyoruz. Yengeç burcu erkeğinin özelliklerini keşfetmek için özel haberimizi hemen okumaya başlayın!

Yengeç burcu erkeği gizemli ve utangaçtır

Yengeç erkeği hakkında kesin bilgiler elde etmek ilk başta zor olabilir. Çünkü, utangaç ve gizemlidir. Yengeç burcu erkeğini tanımak için acele etmeyin. Ona özgür alan bırakın ve sizinle iç dünyasını paylaşması için zaman tanıyın. Yeni bir ilişkiye başlayan Yengeç erkeği, kendini korumak adına geri planda kalmayı tercih eder. Aşırı derecede duygusal olan Yengeçler, sık sık kendi iç dünyasında planlar yapar ve düşünür. Bu süreçte, üzerine gitmek veya baskı yapmak doğru olmaz. Eğer sizden gerçekten hoşlanmışsa, sizi etkilemenin bir yolunu bulacaktır.

Yengeç burcu erkeği ilişkilerinde temkinlidir

Yengeç burcu erkeğini sorulara veya sitem dolu konuşmalara boğarsanız, kendini geri çeker ve sizden uzaklaşır. Çünkü, önceki ilişkilerinde maddi ve manevi zararlar gördüğü için yeni ilişkilerine başlarken temkinli davranır. 

Yengeç burcu erkeği size gerçekten güvendikten kapılarını açmaya başlar. Sizi arar, hoş sürprizler yapar. Başlangıçta soğuk duran Yengeç erkeğinin, nasıl bu kadar sıcak kanlı olduğuna şaşırırsınız.

Yengeç burcu erkeği güvenliğe önem verir

Yengeç burcu erkeğinin kendini en güvende hissettiği yer, evidir. Huzurlu bir evi olmasını ister ve güvendiği kadınla evlendiğinde gerçekten çok mutlu olur. Dışarıda vakit geçirmekten de hoşlanan Yengeç erkeği, evinde mutluluk bulduğunda koşarak size gelir.

Yengeç burcu erkeği gizemli kadınlardan hoşlanır

Yengeç burcu erkeği çoğu erkek gibi gizemli kadınlardan hoşlanır. İlk buluşmada tüm hayat hikayesini anlatan veya her istediğinde buluşabileceği kadınlardan pek hoşlanmaz. Bu yüzden, Yengeç burcu erkeğini etkilemek için gizemli olmanız ve oyun oynamanız gerekmektedir. Örneğin, sizi her aradığında müsait olmayın; meşgul olduğunuzu bildirin. Hayatınız hakkında iz sürsün ve sizi keşfetmek için çaba göstersin.

Yengeç erkeği cömerttir

Yengeç erkeği cömerttir, ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnun olur. Araba kapısını size her zaman o açar, hesap ödeme konusunda ilk adımı hep o atar. Hastalıkta sağlıkta yanınızda olur, sorunlarınızı çözmenize yardım eder.

Yengeç erkeği ateşli ve tutkuludur

İçine kapanık görünen Yengeç burcu erkeği, şaşırtıcı deredece ateşli ve tutkulu bir sevgilidir. Yatakta ne istediğinizi bilir çünkü sezgileri çok kuvvetlidir. Bu sayede cinsellikte doruklara ulaşmanızı sağlar. Şefkat, şehvet ve tutkuyu size aynı anda verebilir. Aynı ilgiyi sizden de görmek ister.

Sadakat Yengeç erkeği için çok önemlidir

Yengeç burcu erkeği, sadakate çok önem verir. Çünkü, kendisi sadık bir eş veya sevgilidir. Sizinle birlikteyken gözü hiçkimseyi görmez ve sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Tabii, bunun için size güvenmesi gerekmektedir.

Yengeç burcu erkeğinin özelliklerini öğrendiniz.

TIKLA OKU: Burçlara göre kişilik bozuklukları

Yengeç burcu erkeği hakkında her şey! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Koç Burcu Ekim 2021

Koç Burcu Ekim 2021 04 Ekim 2021

Boğa Burcu Ekim 2021

Boğa Burcu Ekim 2021 04 Ekim 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kadınların uzak durması gereken 23 şey Muhteşem atıştırmalık: Truff tarifi! İlişkiye zarar veren 7 davranış Yazın renklerini stilinize yansıtın! İştah kesen 5 süper besin Kahvaltıyı atlamamanız için faydalı sebepler

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır