Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yeni makyaj temizleme uzmanıyla tanışın!

Ana Sayfa » GÜZELLİK » Yeni makyaj temizleme uzmanıyla tanışın!
Yeni makyaj temizleme uzmanıyla tanışın!

Makyaj yapmayı herkes çok sever. Yeni güne yepyeni bir makyajla hazırlanmanın eğlencesi başkadır. Ancak gün bitiminde, eve gelindiğinde ciltteki makyajı onlarca ürünle temizlemekse ne yazık ki pek kolay değildir.

NIVEA MicellAIR Expert Ailesi’nin yeni üyesi Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Köpüğü, yoğun köpüğüyle suya dayanıklı makyajı kolayca çıkarır. Cildi kurutmayan formülüyle günlük yüz temizliğini sağlar, cildi günlük kir ve pürüzlerden arındırır.

Yeni makyaj temizleme uzmanı:

NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Köpüğü, MicellAIR bileşiği ve siyah çay özü içeren formülüyle mıknatıs gibi çalışarak, suya dayanıklı makyajı bile ürün kalıntısı bırakmadan etkili bir şekilde yakalar. Makyajdan dolayı ciltte biriken kalıntıların tamamen temizlenmesine ve cildin nemlendirilmesine yardımcı olur. Tek adımda günlük kir ve en zor makyajdan arınmış pürüzsüz bir cilt sağlar.

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı 34,90 TL

Yeni makyaj temizleme uzmanıyla tanışın! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en acısız yolu! Size aşık olduğunu gösteren 8 işaret İlişkide kadın erkek aklı nasıl çalışır? Sabahları mutlu uyanmanın 8 yolu Cilt güzelliği için neler yapılmalı? Onu sevdiğinizi gösteren 5 özellik

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır