Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Koç burcu erkeğinin bilinmeyen yönleri

Ana Sayfa » ASTROLOJİ » Koç burcu erkeğinin bilinmeyen yönleri
Koç burcu erkeğinin bilinmeyen yönleri

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç burcunun erkekleri, canlı, atik, aklına düşeni yapan, hızlı düşünebilen ve hevesli adamlardır. Peki, başka ne gibi özellikleri var diyorsanız, sizler için Koç burcu erkeklerinin bilinmeyen yönlerini yazdık. İşte, Koç burcu erkeğinin özellikleri

Yönetici gezegeni Mars olan Koçlar, zekidirler ve oldukça tutkulu hisleri vardır. Enerjileri çok yüksektir. Maceracı taraflarını ilk anda anlayamasanız da, tanıdıkça içlerindeki o güce hayran kalırsınız.

Her konuda atik ve cesurdur. Liderlik özelliği vardır. Her zaman yenilik peşinde koşar ve o yeniliğin heyecanını hep üstünde taşır. Ancak detayları atladığı için, genellikle düşündüklerini gerçekleştiremez.

Eğer hayallerini paylaşacak ve ona destek olacak kimseyi bulamazsa, hemen o konudaki hevesini kaybeder ve B planına geçer, yani bir hayale… Onu zorlayan olaylar ve kişilerle karşılaştığında, durup mücadele etme gücü azdır. Genelde çıkıp gitmeyi tercih eder.

kadinlar-erkekler2611 06

Hayata karşı oldukça ümitli, geçmişini çok kısa zamanda unutan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden her seferinden yeniden ayağa kalkacak ve yeni bir sayfa açacak gücü kendinde bulur.

Aşka değer verir ve çabuk sevip, gönlünü açabilir. Bir kadının kendine bakması, dış görüntüsü, cazibesi önemlidir. Onun için bir kadının akıllı, kültürlü olması onu çekici kılar.

Eğer bir kadını beğenirse, onu elde etmek için oldukça mücadele edecektir. Dışarıdan aklı bir karış havada gibi görünebilir. Ancak bunun sebebi, hayalindeki, istediği kişi bir türlü bulamamasıdır. Genellikle 30 yaşından önce evlenmeyi tercih etmez.

Koç burcu erkeğinin özelliklerini öğrendiniz.

Koç burcu erkeğinin nelerden hoşlandığını öğrenmek için TIKLAYIN!

Koç burcu erkeğinin bilinmeyen yönleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

En güzel gelin ayakkabısı modelleri Etkisi kanıtlanmış zayıflama yöntemleri Mutlu bir yaşam için 5 öneri! Anne yemeği sever misiniz? Yabani pirinç yemek için 6 şifalı neden Mutlu olmak için uzmanlardan tavsiyeler

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır