Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Koç burcu kadınının özelliklerini öğrenin!

Ana Sayfa » ASTROLOJİ » Koç burcu kadınının özelliklerini öğrenin!
Koç burcu kadınının özelliklerini öğrenin!

Hayatınızda bir Koç burcu kadını varsa, Koç burcu kadını özelliklerini iyi bilmelisiniz! Bu sayede onunla mutlu ilişki kurabilirsiniz. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak sizlere Koç burcu kadınının özelliklerini anlatıyoruz.

Koç kadını mutlaka amacına ulaşmak ister

Çalışma hayatının içinde mevki sahibi kadınlara dikkat edildiğinde Koç kadını olduğunu anlamak zor değildir. Yalnız sadece iş yaşamındaki başarısı değildir onun özelliği, aynı zamanda çok zeki ve çok neşelidir. Eğlenmeyi bilir, hoş esprileri ile kendisi eğlendiği gibi çevresindekileri de eğlendirmeyi bilir. Dostları ve arkadaşlarına çok önem verir, her sorunlarıyla ilgilenir, çok da cömerttir.

Koç kadını çok merhametlidir

Koç kadını, çevresinde zor durumda olanları görmeye dayanamaz ve yardım edebilmek için elinden geleni yapar. Giyim kuşama düşkündür, modayı da takip eder. Çevresinde hayranlık uyandırmaya bayılır, flört etmek hoşuna gider yalnız son derece sadıktır. Eğer onu etkileyen bir erkek varsa sadakat konusunda emin olmalıdır.

Koç kadınının gereksiz endişeleri vardır

Koç kadını, gereksiz endişelere kapılır, hatta kimseye belli etmese de kendinden, çekiciliğinden şüphe ettiği de olur. Dışarı çıkacağı zaman özenle bezenle makyaj yapıp hazırlanmış olsa da çekici olmadığını düşünerek üzülebilir. Bunun sebebi de içindeki en iyi olma arzusudur. Güzel görünmek için fazla para harcaması kaçınılmazdır.

Koç kadını her konuda hırslıdır

Koç kadını, hayatı boyunca bir kez evlenir ve her soruna rağmen evliliğini korur. Çevrenizde genel olarak bekar bir koç kadınına rastlanmaz, evliliklerini de özenle planlayabilirler, bu yüzden koç insanının evliliğinde soruna pek rastlanmaz. Bazı koç kadınları aşk evliliği yapıyor olsa da bazıları bir erkekte mevki, para yada şöhretten etkilenir. İlişkilerinde çok sadıktırlar kolay kolay vazgeçmez. Genelde kendisinden üstün özellik gördükleri erkeklere aşık olurlar. İhaneti asla affetmezler, belki tüm kadınlar ihanete uğradığında incinir ama koç kadını çok büyük suç olarak algılar.

Koç kadını özelliklerini öğrendiniz.

Koç burcu kadınının özelliklerini öğrenin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sizi mutsuz eden alışkanlıklardan kurtulun! Doğanın canlandırıcı gücü ile annenizin kalbini fethedin! Seyahat edenler için beslenme önerileri Hızlı saç uzatma için 10 etkili yöntem Daha mutlu bir kış için 8 tavsiye Kadınlar için söylenmiş 23 söz

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır