Hoşgeldiniz

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sabun Üretip Satarak Para Kazanmak

Ana Sayfa » FİNANS » Sabun Üretip Satarak Para Kazanmak
Sabun Üretip Satarak Para Kazanmak

Sabun üretip instagramda satarak para kazanmak mümkün mü? Evde sabun nasıl yapılır? Bunun için temin etmeniz gereken malzemeler var. Yapımın tamamlanmasından sonra ise internet üzerinden görselleri paylaşarak, müşterilerinizi bekleyebilirsiniz. Evde farklı yöntemler ile sabun yapabilirsiniz. Biz size en kolay yönetimi sunarak pratik şeklide sabun yapmanızı sağlıyoruz. Sabun üretip instagramda satarak para kazanmak için işte detaylar…

Evde Sabun Nasıl Yapılır?

İlk olarak satmak için sabunlarınızı hazır hale getirmeniz gerekiyor. Bunun için hangi kalıp, hangi esans kullanılacak? Sabunlarınızın boyutu, sabun bazı gibi temin ettiğiniz malzemelerden sonra yapım aşamasına geçeceksiniz. Size püf nokta, sabun bazını 3’e 3 olarak kesmeniz halinde daha kolay erimesini sağlayabileceğiniz. Evde sabun nasıl yapılır sorusunun yanıtı aşama aşama veriliyor.

Bazları ilk olarak eritin. Bunun için farklı yöntemler kullanılabilir. Benmari usulü sabun eritmek önerilenler arasında. Ardından sabun sıvı hale geldiğinde, kalıplara yerleştirebilirsiniz. Evde sabun yapımı konusunda çok yavaş hareket etmemeniz önerilir. Çünkü ısı düştüğünde sabunlar hemen katı hale gelmeye başlar. Bunun önüne geçmek için mutlaka hızlı hareket ederek kalıplara yerleştirin. Donma işleminden sonra da kalıplardan çıkardığınızda artık kullanıma hazır olacaktır.

Evde Yapılan Sabunu İnstagramda Satmak

İntagram üzerinden satış yapmak için sabun görsellerinizi hazırlayın. Ardından paylaşımlarınızı yapın. Bu noktada satışlarınızın olması için reklam vermek, paylaşımları yaparken etiket kullanmak önemlidir. Yapacağınız sabunların görsellerinin de iyi olması halinde, satış işlemleri çok daha kolay olacaktır. Göz önünde bulundurarak siz de sabun satışını avantajlı hale getirebilirsiniz. Evde sabun yapıp satmak için şık kalıpları tercih etmeniz öneriliyor. Minik sabunlar, hediyelik sabunlar en çok tercih edilenler arasında. İnstagramda satışı olan bu sabunlar ile siz de para kazanabilirsiniz.

Hediyelik sabun

Bebek mevlitleri ya da doğum günlerinde dağıtılan sabunlar bebek ya da emzik şeklinde olabiliyor. Bunun dışında direkt olarak sabun için seçmiş olduğunuz özel kalıplar da olabilir. Satışlarınızı arttırmak adına, sunulan seçenekleri değerlendirip kalıpları özele seçerek sunum yapabilirsiniz.

Dekoratif Sabun Fiyatları

Evde yapılan sabunlardan kar elde etmeniz için önemli olan satış sayısının çok olmasıdır. Üretim aşamasında maliyetin son derece az olduğunu söyleyebiliriz. Ancak satışta kar elde etmek için mutlaka sabun fiyatlarınızın aynı zamanda uygun olması gerekiyor. Toptan satışlar için uygun fiyatlar sayesinde, instagramda sabun satmak son derece pratik olacaktır. En kolay şekilde üretimi yaparak satışa başlayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapacağınız tanıtımlar, satış için son derece önemlidir.

Sabun fiyatları;

  • Boyuta göre değişiyor.
  • İstenen kalıba göre değişiyor.
  • Farklı esans ve kokular kullanılabilir, fiyat değişebilir.

Göz önünde bulundurarak siz de sabun üretip instagramda satarak para kazanmak konusunda girişiminizi yapabilirsiniz. Bu sayede evde yaptığınız sabundan kar etmiş olacaksınız.  

Sabun Üretip Satarak Para Kazanmak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Karpat Arı Irkı Kıbrıs Arısı Arıcılığın En Önemli Değeri Tarım Bakanlığı Hayvancılık Destekleri Evde Bebek Ürünleri Yaparak Para Kazanmak Sabun Üretip Satarak Para Kazanmak Sosyal Medya Üzerinden Para Kazanma

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır

MENÜYÜ KAPAT
ÜYE PANELİ