Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tüy dökücü krem nerelerde kullanılır?

Ana Sayfa » GÜZELLİK » Tüy dökücü krem nerelerde kullanılır?
Tüy dökücü krem nerelerde kullanılır?

Kadınlar, istenmeyen tüyler için pek çok yönteme başvurur. Bu yöntemlerin çoğu acı vericidir. Ancak, tüy dökücü kremler bu konuda hem pratik hem acısızdır. Peki, tüy dökücü krem nerelerde kullanılır? Yüksek Topuklar ekibi olarak, sizlere tüy dökücü kremin kullanım yerleri hakkında faydalı bilgiler sunuyoruz.

Tüy dökücü krem, genellikle genital ve bikini bölgesindeki tüyleri almak için tercih edilir. Bu bölgelerin yanı sıra, bacak, kol, kol altı ve sırt bölgesindeki tüyleri de tüy dökücü kremle alabilirsiniz. Genital bölge ve bikini bölgesi diğer bölgelere nazaran daha hassas olduğu için kızarıklık ve yanma yaşanabilir. Bu nedenle, kremi kullanmak istediğiniz alana tamamen sürmeden önce küçük bir bölgede deneme yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz tüy dökücü kremin kullanım talimatını da dikkatli okumalısınız. Bekletme süresine dikkat etmezseniz cildiniz görebilir. Kıl dönmesi, tahriş gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Genital bölgede tüy dökücü krem kullanılır mı?

Genital bölgedeki tüyleri almak için en acısız yöntemlerden biri tüy dökücü kremdir. Ancak genital bölge için ürün seçerken parfümsüz ve hassas ciltler için olanları tercih etmelisiniz. Uygularken dikkat etmeniz gereken nokta ise, kremi sürerken sürdüğünüzü bölgeyi iyi görmektir. Genital bölgenin içine sürmediğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde, yanma ve tahriş kaçınılmaz olur. Çoğu tüy dökücü kremin bekletme süresi 5-6 dakikadır. Spatula gerektiren bir krem tercih ettiyseniz, tüyleri alırken önce çıkış yönüne doğru sonra tersine hareket ederek tüylerden kurtulabilirsiniz.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Tüy dökücü kremler zararlı mı?

Tüy dökücü krem kullanımı

Jiletle genital bölge tüyleri nasıl alınır?

Tüy dökücü krem nerelerde kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Evinizdeki stresi azaltacak 5 öneri Zayıflamak için spordan sonra ne yemeli? Kolay çilekli muhallebi tarifim Doğadan gelen iyiliği her yudumda hissedin! Kesin kilo verdiren diyet listesi 2. gün Evde tırnak güçlendirme yöntemleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kezban Net – Yeraltı Edebiyatı – Budamayın Kökleniyorum - Tüm Hakları Saklıdır